Neohodnoceno

Dárkový box pro ženy - RELAX

Krabička plná relaxace, která potěší a pohladí na těle i duši. Originální dárek pro ženy! 

Skladem
Kód: 233
769 Kč
Kategorie: DÁRKOVÉ BOXY

Dárek na valentýna. Dárek pro partnerku. Dárek pro přítelkyni. Dárkový koš prio ženy.

Přemýšlíte čím potěšit vaši přítelkyni manželku, nebo kamarádku? Už si nemusíte lámat hlavu! Připravili jsme pro vás kompletní dárkový box, který udělá určitě radost každé ženě :)

V dárkovém balíčku najdete spoustu dárků pro relaxaci, které ženy prostě milují. Vše pěkně zabaleno v dárkové krabičce a připraveno k předání.

Co všechno najdete v dárkovém boxu?

1x Velké balení Himalájské mořské soli 500g pro relaxační a výživnou koupel. Sůl obsahuje Esenciální Olej z Pelargonie a Grapefruitový Esenciální olej + Vitamín E Olej.

1x Sojová vonná svíčka - Jasmín. Sójové svíčky hoří čistěji, chladněji, udržují si delší dobu hoření než parafínové svíčky a také nechávají minimální zbytky vosku.

1x Energetický náramek - Opál. Říká se, že opál pomáhá překonat únavu a stabilizuje výkyvy nálad.  Náramek v neutrální barvě, která se hodí každému. Průměr korálků ze vzácných kamenů je přibližně 8 mm.

1x Šumivá bomba do koupele. Luxusní zážitek jako z lázní. Krásně se rozpustí a nádherně voní. Každá šumivá bomba váží přibližně 125g.

A NAVÍC to vše zabalené v dárkové krabici (viz. foto) 

Dárková krabička je originální tip na dárek k Vánocům, výročí, Valentýnu, nebo narozeninám! Pečlivě vybráno a krásně zabaleno :)