Neohodnoceno

Dárková sada pro ženy - Z LÁSKY

Krabička plná pokladů, které potěší vaši lásku. Originální dárek pro ženy! 

Skladem
Kód: 230
1 349 Kč
Kategorie: DÁRKOVÉ BOXY

Přemýšlíte čím potěšit vaši přítelkyni nebo manželku? Už si nemusíte lámat hlavu! Připravili jsme pro vás kompletní dárkový box, který udělá určitě radost každé ženě :)

V dárkovém balíčku najdete naše oblíbené fotoalbum pro páry, do kterého si můžete zaznamenávat vaše společné zážitky a také spoustu dalších dárků pro relaxaci, které ženy prostě milují. Vše pěkně zabaleno v dárkové krabičce a připraveno k předání.

Co všechno najdete v dárkovém boxu?

1x Fotolabum pro zamilované - Ty & Já

1x Velké balení Himalájské mořské soli 500g pro relaxační a výživnou koupel. Sůl obsahuje Esenciální Olej z Pelargonie a Grapefruitový Esenciální olej + Vitamín E Olej.

1x Sojová vonná svíčka - Jasmín. Sójové svíčky hoří čistěji, chladněji, udržují si delší dobu hoření než parafínové svíčky a také nechávají minimální zbytky vosku.

1x Energetický náramek - Opál. Říká se, že opál pomáhá překonat únavu a stabilizuje výkyvy nálad.  Náramek v neutrální barvě, která se hodí každému. Průměr korálků ze vzácných kamenů je přibližně 8 mm.

1x Šumivá bomba do koupele. Luxusní zážitek jako z lázní. Krásně se rozpustí a nádherně voní. Každá šumivá bomba váží přibližně 125g.

A NAVÍC to vše zabalené v dárkové krabici (viz. foto) 

Dárková krabička je originální tip na dárek k Vánocům, výročí, Valentýnu, nebo narozeninám! Pečlivě vybráno a krásně zabaleno :)