Big Shot Plus A4 - Starter Kit

Nenechte si ujít tuto vzrušující verzi startovací sady Big Shot Plus na A4! Včetně stylového stroje Big Shot a výběru matric je sada ideální pro tvůrce všech schopností pro různé typy projektů. V sadě je navíc krásná papírová podložka 21,5cm x 28cm a látku navrženou společností My Life Handmade, což kreativcům umožňuje začít hned.

Idealní na tvorbu doplňků pro scrapbooking, pomoci specilaních matric můžete také tvořit krabičky, obaly a jiné 3D objekty. Vaši kreativitě se meze nekladou.

Skladem
Kód: 661546
Značka: Sizzix
4 870 Kč 4 024,79 Kč bez DPH
Kategorie: Big Shot a embosování
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 7.71 kg

Na Big Shotu je vše, co máte rádi a nabízí všestrannost při použití materiálů 21,5cm x 28cm. Desing přistroje je v elegantním bílo a šedém barevném provedení s logem Sizzix vyraženým na rukojeti. Big Shot Plus nabízí vysekávací stroj se spoustu stylového vzhledu se stejnou univerzálností práce s celou knihovnou produktů Sizzix (s výjimkou matric Bigz Pro) a to včetně nejmenších až po největši 23cm široké plastové podložky a razicí nástroje.

(Aby byla zajištěna kompatibilita, vždy zkontrolujte požadavky na stroj a příslušenství. Příslušenství ke strojům lze dokoupit samostatně.)

Big Shot Plus je vhodný na vyřezávání z papíru, kartonu, látky, tenkých plechů, gumy, pěnovky, kůže.

Big Shot je nepostradatelný pomocník při Scrapbookingu či Cardmakingu. Vytvořte si vlastní jedinečné karty, pozvánky, stránky sešitů, scrapbooking, domácí výzdobu, krabičky, obaly, 3D objekty, alternativní umění, prošívání a mnoho dalšího! Vaši kreativitě se meze nekladou. Pomocí embossovacích kapes vyzkouzlíte krásné efekty. Vyřezávací šablóny Vám zase usnadní práci s dekoracemi. Pro vyřezávání dlouhých šablon XL a dlouhých Sizzlits šablon je nutné dokoupit prodloužené vyřezávací akrylové desky.

Součástí vysekávacího stroje Big Shot Plus je dvojice vyřezávacích podložek formátu A4 a platforma Big Shot Plus a adaptéry A & B, díky čemuž jsou všechny komponenty Sizzix tenčí než Bigz Die kompatibilní se strojem Big Shot Plus a dokonce spolupracují s jinými razidly a razicími nástroji jinych značek! Diagramy na platformách a adaptérech vás krásně navedou, jak vytvořit dokonalý sendvič Sizzix.

 

 • přístroj Big Shot Plus A4
 • základní deska, vyrovnávací deska A a vyrovnávací deska B (obdoba desek TAB 1 a TAB 2)
 • 2x akrylová deska 22,5 x 38 cm - 1 pár
 • 1x šablona vyřezávací šablona BigZ (srdce, motýl, květiny, větvička s listy)
 • sada tenkých kovových vyřezávacích šablon na 3D krabičku (základ krabičky, štítek, vroubkovaný okraj, srdíčko, lístečky, motýlci, květina)
 • 1x látka ze 100% bavlny (45x55cm)
 • 10x papíry s potiskem 14x16,5 cm
 • 4x papíry A4 s potiskem

UPOZORNĚNÍ

 • Nevhodné pro děti. Děti mohou s přístrojem pracovat pouze pod dohledem dospělé osoby.
 • Vyřezávací desky, jsou spotřebním materiálem, který se opotřebovává používáním a časem bude potřeba jejich náhrada za nové. Na toto opotřebování se záruka nevztahuje.
 • Přístroj není určen pro profesionální sériovou výrobu za účelem prodeje. Na poškození stroje následkem nadměrného zatížení se záruka nevztahuje.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: