Královská koruna k vymalování, Marielle Bazard

Pro všechny krále a královny je určena královská koruna k vymalování. Součástí balení je sada 4 vypratelných fixů. Díky vypratelným fixám je možné korunu kdykoliv vyprat a děti ji tak mohou opakovaně vymalovávat.

Skladem
Kód: 186
Značka: Marielle Bazard
529 Kč 437,19 Kč bez DPH
Kategorie: Hračky k Vymalování
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.126 kg

Všechny děti mají rádi pohádkové kostýmy. Fantazie a tvořivost je pro děti přirozená součást jejich vývoje. 

Pro všechny krále a královny je určena královská koruna k vymalování. Koruna je vyrobena ze 100% bavlny. Součástí balení je sada 4 vypratelných fixů. Koruna je opatřena suchým zipem pro snadné zapínání.

Děti si mohou korunu vymalovat dle své vlastní fantazie 
přiloženými fixami. Vytvoří si tak vlastnoručně ozdobený doplněk kostýmu. Díky vypratelným fixám je možné korunu kdykoliv vyprat a děti ji tak mohou opakovaně vymalovávat a tvořit pokaždé nový design.

  • Materiál: 100% bavlna
  • Rozměr: 63 x 8 cm
  • Sada se 4 vypratelnými fixami
  • Suchý zip pro snadné zapínání

 

Marielle Bazard je francouzská návrhářka a divadelní kostýmní výtvarnice s vášní pro tvoření z látky a papíru. Své dětství trávila navrhováním a šitím oblečení pro své panenky a tato záliba se jí nakonec stala celoživotním zaměstnáním. Je matkou čtyř dětí, po narození svého posledního dítěte založila svou vlastní značku.

Marielle navrhuje textilní hračky, které si mohou děti sami dle fantazie vymalovat fixami. Díky vypratelným fixám je možné kdykoliv hračku vyprat a vymalovávat opakovaně. Marielle svou nabídku neustále rozšiřuje, v současti naleznete mezi jejími produkty, určenými k opakovanému vymalovávání, malé i velké postavičky a zvířátka, dětské kostýmy a kostýmní doplňky, prostírání, ubrusy, plakáty na zeď a mnoho dalších produktů. 

Ke kŕaloveské koruně můžeté také přikoupit rytířský meč a štít.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: