Sovička k vymalování, Marielle Bazard

Děti si mohou sovičku vymalovat dle své vlastní fantazie přiloženými fixami. Díky vypratelným fixám je možné hračku kdykoliv vyprat a děti jí tak mohou opakovaně vymalovávat a tvořit pokaždé nový design.

Skladem
Kód: 185
Značka: Marielle Bazard
599 Kč –17 % 499 Kč 412,40 Kč bez DPH
Kategorie: Hračky k Vymalování
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.141 kg
BAZHIB01
599 Kč –17 %

Pro všechny děti, které rádi tvoří a vymalovávají podle své fantazie jsou určené hračky k opakovatelnému vymalovávání. 

Sovička k vymalování je vyrobena ze 100% bavlny. Součástí balení je sada 4 vypratelných fixů.

Děti si mohou sovičku vymalovat dle své vlastní fantazie 
přiloženými fixami. Vytvoří si tak vlastnoručně vymalovanou hračku. Díky vypratelným fixám je možné hračku kdykoliv vyprat a děti ji tak mohou opakovaně vymalovávat a tvořit pokaždé nový design.

  • Materiál: 100% bavlna
  • Rozměr: 22 x 16 cm
  • Sada se 4 vypratelnými fixami

 

Marielle Bazard je francouzská návrhářka a divadelní kostýmní výtvarnice s vášní pro tvoření z látky a papíru. Své dětství trávila navrhováním a šitím oblečení pro své panenky a tato záliba se jí nakonec stala celoživotním zaměstnáním. Je matkou čtyř dětí, po narození svého posledního dítěte založila svou vlastní značku.

Marielle navrhuje textilní hračky, které si mohou děti sami dle fantazie vymalovat fixami. Díky vypratelným fixám je možné kdykoliv hračku vyprat a vymalovávat opakovaně. Marielle svou nabídku neustále rozšiřuje, v současti naleznete mezi jejími produkty, určenými k opakovanému vymalovávání, malé i velké postavičky a zvířátka, dětské kostýmy a kostýmní doplňky, prostírání, ubrusy, plakáty na zeď a mnoho dalších produktů. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: