Uni POSCA PC-1M - Pastelové Akrylové popisovače (fine tips 0,7-1mm)

Sada známych permanentních popisovačů POSCA v pastelových barvách.

Super fine Hrot 0,7mm!!!

Vhodné pro všechny povrchy včetné černých stránek alb.

Možno aplikovat také na boty, beton, sklo, kamen...Prostě kde Vás napadne :)

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: 238212173
Značka: Uni Posca
699 Kč –7 % 649 Kč 536,36 Kč bez DPH
Kategorie: Popisovače
Hmotnost: 0.3 kg
Položka byla vyprodána…
s l1600
699 Kč –7 %

Sada 8ks permanentních popisovačů UNI Posca na vodní bázi s vysokou krycí schopností. Super Fine Hrot 0,7 mm.

 

Sada oblíbených tenkých popisovačů se skutečně jemným hrotem. Jsou ideální pro popis a grafickou práci na malé ploše. Ideální pro děti i dospělé pro přesné kresby tenkou linkou v široké škále barev.

Obsahuje bezkonkurenční inkoust, jehož složení se od svého vytvoření nezměnilo, je mimořádně bohatý na pigmenty a je extrémně odolný vůči atmosférickým podmínkám a plynutí času. Jeho matné barvy mají velkou hloubku - umělci je milují pro svá díla a fandové jsou ohromeni „magickým“ efektem Posca.

Obsahuje jedinečný ventilový mechanismus, který zaručuje perfektní utěsnění a šetří barvu v průběhu času. Stejný mechanismus se používá k naplnění popisovačů Posca pro použití a k opětovnému nasycení špičky tak často, jak je to nutné během tvoření. Barva je velmi bohatá na pigmenty, čímž vykazuje výsledky vynikající hustoty. Jeho jedinečné složení na vodní bázi poskytuje jasné, matné, neprůhledné barvy, které opravdu vydrží.

Je bez zápachu. Barvy jsou vrstvitelné, mísitelné, vodou rozpustné, odolné vůči povětrnostním vlivům a nabízejí neomezené kreativní možnosti.

Vyrobeno v Japonsku.

Sada obsahuje pastelové odstíny bílá, žlutá, meruňková, světle růžová, korálová, fialová, mordá a aqua zelená.

Idealní popisovače pro černé povrchy  napřiklad stránky (listy). Vhodné tedy pro všechn albumy s černými či tmavými listy. Stejně tak vhodné pro bíle povrchy.

Vhodné na téměř všechny materiály.

Před použitím je potřeba barvu dobře protřepat - promíchat pomocí kuličky uvnitř tuby. Poté je třeba sundat víčko a stlačit hrot o vodorovnou plochu. Hrot se za několik sekund napustí barvou a je připraven k použití.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: