Sculpfun Rotační Válec (kompatibilní s jinými značkami)

Vytvořete ze svého stolního laseru rotační laser v několika minutách a okamžitě gravírujte válcové nádoby, skleničky, propisky,...cokoli Vás napadne, podmínkou je pouze kruhový tvar podstavy.

Zapojuje se místo Y osy. Kompatibilní s všemi modely Sculpfun a také s 95% ostatních značek jako jsou Atomstack, NEJE, Ortur, ...

Průměr pro gavírovaní je 6-150mm. Takto velkého průměru je možné docílit pouze skrze prodloužené nožičky jenž jsou extra současti balení!

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: ROTARYROLLER-497219
Značka: Sculpfun
4 490 Kč 3 710,74 Kč bez DPH
Kategorie: Příslušenství & Doplňky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.5 kg
Položka byla vyprodána…

Rozsáhlá kompatibilita

Rotační válec SCULPFUN je vhodný pro většinu gravírovacích softwarů, jako je lightburn nebo laserGRBL, a lze jej používat přímo, bez nutnosti nastavovat parametry. Kromě toho jej lze použít na 95 % gravírovacích strojů na trhu, jako jsou SCULPFUN, NEJE, Ortur, ATOMSTACK atd.

Sculpfun Rotační Válec (kompatibilní s jinými značkami)

  • Rotační válec SCULPFUN připojte ke kabelu osy Y a můžete jej začít. Není třeba nastavovat parametry v softwaru, protože povrchová lineární rychlost válečku je stejná jako původní rychlost osy Y.
  • Dostupný prostor pro gravírování: průměr válce 6-150 mm, délka válce 0-230 mm.
  • Kompatibilní software: Lightburn, LaserGRBL, Benbox, GrblController, LiteFire atd. Software není třeba nastavovat, protože povrchová lineární rychlost válce je stejná jako původní rychlost osy Y.
  • Kompatibilní stroje: Vhodné pro všechny typy gravírovacích strojů se základní deskou GRBL, včetně strojů SCULPFUN, Ortur, NEJE, ATOMSTACK a dalších.
  • Nastavení rozteče hřídelí: Rozteč hřídelí lze plynule nastavit posuvem a lze ji zafixovat ručním utažením šroubů.
Sculpfun Rotační Válec (kompatibilní s jinými značkami)

Potřebujte poradit?

Rádi Vám poradíme s výběrem, či technickými detaily. Neváhejte nás kontaktovat na obchod@lovelu.cz nebo na nejlépe tel. čisle 737 209 935

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: