Písanka PASCRIBE na kaligrafii (90g/m2, 60listů) A4

Písanka PASCRIBE na kaligrafii (90g/m2, 60listů) A4

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: 96607
Značka: Clairefontaine
389 Kč 321,49 Kč bez DPH
Kategorie: Skicáky a bloky
Položka byla vyprodána…

Blok Clairefontaine Pascribe byl speciálně navržen tak, aby učení kaligrafie bylo snazší a přístupnější veřejnosti. Jeho velmi jemné zrno a lehká pórovitost umožňují inkoustu rychle zaschnout.

 

Tištěná matice je zcela nová technologie, která byla vyvinuta pro lepší pochopení konstrukce písmen a pro rychlejší posun vpřed. Obsahuje 60listů s linkami na kaligrafii, bílé zrno, 90g/m2, rozměr 21x31,8cm, bez kyselin a pH neutrální. Certifikát PEFC pro udržitelné obhospodařování lesů.

 

Značka Clairefontaine

Výroba papíru má dlouhou tradici od vzniku prvních papíren již v XVI. století. Společnost Papeteries de Clairefontaine zahájila výrobu v roce 1858. V roce 1880 zahájila výrobu obálek a poté bude následovala výroba zápisníků. Tři aktivity: papír, obálky a zápisníky jsou stále v nabídce firmy. Papeteries de Clairefontaine nevyrábí svou papírovou pastu, ale dodává ji ze světových trhů. To jim neumožňuje diverzifikovat zdroj tak, aby odpovídal vysoké kvalitě složení jeho papírů, například dlouhými vlákny ze Skandinávie pro svou rezistenci nebo krátkými vlákny, která pro svoji neprůhlednost a vlastnosti nátěru pochází z bresilienových eukalyptových lesů. Kromě jejich dceřiné společnosti Everbal nevyrábí pouze recyklovatelné papíry bez barvení a bělení. 

 
 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: