10cm - Termo Páska pro přilepení štočků k lisu

Termopáska jenž sloužní k přilepení štočkou k lisu.

Délka 10cm! NEPRODÁVÁME CELOU ROLI, POUZE USTŘIŽEK.

Šířka pásky je 5cm

Aktivace teplem, doporučujeme alespoň 110°C.

Skladem
Kód: 11496
49 Kč 40,50 Kč bez DPH
50mm wide high temperature kapton tape 464 p
Novinka

Prodáváme po 10cm, v připadě objednání 10ks dostanete 100cm dlouhou pásku. NEPRODÁVÁME CELOU ROLI, POUZE USTŘIŽEK.

Šířka pásky je 5cm

 

Pro štoček o velikosti 8x8cm stáči z pásky ustřihnout cca 1x1cm maximálně 1,5x1,5cm a ten dále rozpulit na lepit v rozumné míře od sebe na štoček aby jste zabrali větši plochu než jen velký kus nalepit na jedno místo, nicméně funguje obojí vyzkoušejte, který styl vám lépe vyhovuje.

Zkoušejte ze začatku malé množství pásky. Při přilepení velkého kusu pásky, může být velmí obtížné štoček z lisu odstranit

 

Jak používat:

  1. Termo páska má z jedné strany lehce lepivou čast, kterou v dostatečném množství nalepíte na štoček. Nálesledně štoček umíte do pozice a nahřatý lis přimáčknete po dobu 2-5 sekund. 
  2. Po uvolnění lisu štoček  zůstane přilepené na tepelné časti plochy.
  3. Skutečné lepidlo, jenž má štoček držet na místě je samotná páska, která se promění v "lepidlo" při aktivaci teplem. Doporučená teplota pro aktivaci alespoň 110°C
  4. Následné odstranění zbylého lepidla/pásky po odtržení štočku (napřiklad při výměně) je potřeba, zeškrabat jak z plochy lisu tak, ze štočku, aby se staré lepidlo nehromadilo a nevytvářelo hrduky, které budou bránit k přichycení nového lepidla či rovnoměrnému dosedu štočku k lisu což by vedlo k nerovnoměrné distribuci tepla a tlaku.
  5. K odstranění zbytku starého lepidla doporučujeme ostrou hranu nejlépe břitovou škrbku na sklo. (možno využít cokoli s hranou, jenž máte po ruce)

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: