Dárek k narození dítěte

Hledáte dárek k narození dítětě? Dárek, který bude praktický a navíc udělá radost každé mamince?  

Koukněte na naše tipy na dárky pro miminko. Najdete u nás naše oblíbená fotoalba pro miminka se samolepkami, dárkové boxy k uchování vzpomínek, nebo třeba kontrastní kartičky zvířátek pro stimulaci zraku miminka.

 

1. Dárková krabička pro miminko - Náš TIP!

Dárkové krabičky pro uchování vzpomínek. Luxusní dřevěné krabičky máme hned v několika barvách a s různými typy obsahu. Vybrat si můžete z béžové, mint, šedé, nebo přírodní barvy.

Najdete v nich praktické věci jako oblíbené usínáčky, deky pro miminka, plenky, nebo fotoalba. Dárkové krabičky byly vybrány tak aby byly nejen krásné, ale i praktické. Omrkněte jejich nabídku   ZDE.

 

edit-42   edit-43

     

 

2. Fotoalbum pro miminko

Jedinečná fotoalba se samolepkami z dílny Lovelu pomohou mamince zachytit ty nejkrásnější chvíle s miminkem. Díky fotoalbu získájí maminka i miminko originální vzpomínku, která jim bude dělat radost i za mnoho let :) Česká výroba a autorský design.

 

fotoalbum pro miminko  kniha pro miminko 1

 

3. Kontrastní kartičky pro miminnko a fotorámečky

Víte, že díky vysoce kontrastním barvám miminka reagují lépe na černobílé obrázky? Kontrastní karty jsou tedy skvělá pomůcka pro stimulaci jejich zraku. V nabídce máme také fotorámečky s otisky miminka, které budou ozdobou každého pokojíčku a navíc roztomilou vzpomínkou na to jak bylo maličké.

 

IMG_5162_2   fotoramecek-pro-miminko-s-otisky

Doufáme, že vás naše tipy na dárek pro miminko inspirovaly a vyberete ten nejlepší.