O Lovelu

 

Ahoj, já jsem Lucie

 

a jsem autorkou fotoalb, milovnicí designu, cestování a tvoření všeho druhu. Když jsem jednou hledala dárek pro kamarádku a její miminko, tak jsem jim chtěla dát něco, co by jim dělalo radost už napořád. Chtěla jsem, aby ode mě měli krásnou vzpomínku i po tom až prcek vyroste :)

A právě tehdy se zrodil nápad na vytvoření prvního kreativního alba pro miminko, které mělo velký úspěch.

 

Pro miminko, zamilované, svatební i cestovatelské


Díky tomu jsem se rozhodla vytvořit vlastní autorskou kolekci fotoalb věnovanou i dalším důležitým okamžikům v našich životech. Najdete zde alba pro miminka, pro zamilované, svatební i cestovatelské. Každé fotoalbum vychází z mého vlastního návrhu, který si sama graficky zpracuji a poté alba vyrábím ve spolupráci s českou knihařskou firmou. 

Ke každému fotoalbu jsem navrhla také sadu samolepek a štítků k dozdobení vašich vzpomínek. A právě díky nim, si může každý vytvořit album i dekorace podle své vlastní fantazie a dát do něj i kousek sebe. Můžete kreslit, zdobit a hlavně zapisovat tak, aby jste mohli vzpomínat i za mnoho let.

 

Dárky, které vám budou dělat radost už napořád

 

Vytvořte si vlastnoručně krásnou památku nebo fotoalbem obdarujte vaše nejbližší. Naše životy jsou plné momentů, které stojí za to si uchovat. A právě díky fotoalbu se budete ke svým vzpomínkám moci vracet, kdykoliv budete chtít, a především je jen tak nevymažete z mobilu či počítače.

Nabídka produktů na mém eshopu se postupně rozrůstá nejen o mé vlastní výtvory. Nově zde nabízíme mnoho dalších produktů převážně od českých tvůrců, které sama pečlivě vybírám. Najdete zde nejen kreativní fotoalba pro uchování vašich vzpomínek, ale i dárky a produkty, které potěší a zároveň podpoří lokální tvorbu a zlaté české ručičky.

 

Vzpomínky jsou podle mě to nejdůležitější, co máme. Proto bychom si je měli uchovat v té nejkrásnější podobě, abychom se k nim mohli vracet kdykoliv budeme chtít ♥