O Lovelu

Kreativní fotoalba se samolepkami a vybavení pro vaši dílnu. Vše pro vaši tvorbu.

Vyberte si z naší nabídky kreativních produktů. Začalo to nápadem na výrobou našich vlastních designových fotoalb, samolepek a papírenských výrobků pro vaše vzpomínky. Fotoalbum pro miminko, svatební, pro zamilované, cestovatelské či narozeninové? Ražená tematická fotoalba se samolepkami z naší dílny měla úspěch, a proto jsme se rozhodli rozšířit naši nabídku také o alba dřevěná, která si kompletně sami vyrábíme na našich strojích.

 

Od fotoalb ke kreativním strojům pro ražbu a laserové gravírování

Díky výrobě vlastních produktů, vztahu pro ruční vyrobu, ražbu, zpracování dřeva a knižní vazbu a touhou neustále rozšiřovat naší nabídku jsme se seznámili s různými stroji, které při výrobě sami používáme. Zkušenosti jsme nasbírali od razících strojů pro ražbu na plátno či kůži, až po laserové gravírovací stroje a CNC, na kterých sami vytváříme zmíněná dřevěná fotoalba či zakázkovou výrobu na objednávku. 

Vzhledem k technickému backgroundu spoluzakladatele a zkušenostem z výroby, jsme se rozhodli zařadit tyto stroje do naši nabídky.

Máte své vlastní nápady a sny jenž by jste chtěli realizovat a nevíte kde začít? Potřebujete poradit? Kontaktujte nás, rádi Vás navedeme a vysvětlíme jak stroje používat, a který je pro Vás nejvhodnější. Rádi Vám pomůžeme realizovat Vaše nápady. Díky našim produktům můžete dát život svým vlastním projektům i vy.

 

Máte již připravený produkt na laser a chcete si jej nechat vyrobit? Rádi pomůžeme, ozvěte se a naceníme. Vyrábíme již od 1ks.

 

Rádi vam poradíme a doporučíme to nejlepší řešení pro vás. Omrkněte naši nabídku :)